kolo | číslo | datum | čas | místo | domácí | hosté | skóre | rozhodčí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | pá 19.05.2023 | 16:30 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Levharti Chomutov | 53 : 74 | Musil Jan Billík Dennis | |
2 | 4 | so 20.05.2023 | 13:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Slavoj Litoměřice | 69 : 53 | Bohata Pavel Syrovátka František | |
3 | 6 | ne 21.05.2023 | 13:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | BCM Orli Prostějov | 75 : 57 | Musil Jan Tesař Michal |
kolo | číslo | datum | čas | místo | domácí | hosté | skóre | rozhodčí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 169 | so 11.03.2023 | 09:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Levharti Chomutov | 93 : 76 | Lunhul Vladislav Poživil Jaroslav | |
8 | 186 | so 14.01.2023 | 09:30 | Městská sportovní hala - malá Chomutov | Levharti Chomutov | 75 : 66 | Eisner Petr Tesař Michal | |
11 | 195 | so 15.04.2023 | 14:30 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | TJ Sokol Kbely | 77 : 66 | Pazourek Jaroslav Eisner Petr | |
5 | 180 | ne 16.04.2023 | 11:30 | Městská SH J.Hradec II-malá Jindřichův Hradec | Lions J. Hradec | 57 : 91 | Renc Jan Škaroupka Michal | |
12 | 197 | so 18.02.2023 | 14:30 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Lions J. Hradec | 92 : 66 | Shumskyy Vitaliy Lunhul Vladislav | |
6 | 183 | ne 19.02.2023 | 15:00 | Sportovní hala Kbely Praha 19 | TJ Sokol Kbely | 65 : 80 | Vondráček Marek Karwowska Klaudia | |
9 | 189 | so 25.03.2023 | 13:30 | Hala SMJ Jihlava Jihlava | BC Vysočina | 79 : 100 | Mynarčík Petr Frass Rastislav | |
10 | 192 | ne 26.03.2023 | 10:30 | Hala TJ Slavia Kroměříž | Slavia Kroměříž | 43 : 78 | Nehoda Pavel Bešina Marek | |
3 | 175 | so 28.01.2023 | 20:30 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Slavia Kroměříž | 84 : 51 | Tesař Michal Lunhul Vladislav | |
4 | 177 | ne 29.01.2023 | 10:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | BC Vysočina | 96 : 78 | Tesař Michal Lunhul Vladislav |
kolo | číslo | datum | čas | místo | domácí | hosté | skóre | rozhodčí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 14 | so 01.10.2022 | 09:00 | Hala Kuncova Praha 5 | BA Sparta Praha | 74 : 68 | Bakajsa Michal Hackl Filip | |
14 | 56 | so 15.10.2022 | 15:00 | Sokolovna Vyšehrad Praha 2 | Sokol Vyšehrad | 64 : 96 | Pazourek Jaroslav Tesař Michal | |
13 | 52 | ne 16.10.2022 | 10:00 | Sportovní hala Jeneč Jeneč | Tygři Praha B | 43 : 75 | Peterková Lucie Hendrich Pavel | |
8 | 31 | čt 17.11.2022 | 15:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | SLUNETA Ústí n. L. | 95 : 56 | Pazourek Jaroslav Hejduk Jakub | |
2 | 8 | so 17.09.2022 | 14:00 | Městská sportovní hala Domažlice | BK Jiskra Domažlice | 77 : 91 | Hejduk Jakub Jon Miloslav | |
3 | 11 | ne 18.09.2022 | 11:00 | SH BK Klatovy Klatovy | BK Klatovy | 46 : 84 | Petrák Jakub Josefus Ondřej | |
11 | 41 | so 19.11.2022 | 20:30 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Levharti Chomutov | 75 : 68 | Shumskyy Vitaliy Poživil Jaroslav | |
5 | 17 | ne 02.10.2022 | 13:00 | Městská sportovní hala - malá Chomutov | Levharti Chomutov | 95 : 73 | Mašek Tomáš Asztalos Ondřej | |
12 | 46 | ne 20.11.2022 | 10:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | BA Sparta Praha | 75 : 54 | Shumskyy Vitaliy Lunhul Vladislav | |
1 | 3 | st 28.09.2022 | 17:00 | hala UJEP Ústí nad Labem | SLUNETA Ústí n. L. | 65 : 94 | Mašek Tomáš Shumskyy Vitaliy | |
7 | 28 | so 03.12.2022 | 09:15 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Tygři Praha B | 80 : 54 | Lunhul Vladislav Asztalos Ondřej | |
6 | 24 | ne 04.12.2022 | 10:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | Sokol Vyšehrad | 72 : 45 | Lunhul Vladislav Asztalos Ondřej | |
9 | 35 | so 05.11.2022 | 19:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | BK Klatovy | 87 : 63 | Bohata Pavel Syrovátka František | |
10 | 40 | ne 06.11.2022 | 09:00 | ARMEX Sportcentrum Děčín 1 | BK Jiskra Domažlice | 126 : 73 | Bohata Pavel Syrovátka František |